Odkazy:

 

 
N O V I N K Y

19.2.2017 - v pátek v brzkých ranních hodinách se nám narodila štěňátka vrhu "Benero". Je to šest krásných kluků, kteří se mají čile k světu.

Více informací o vrhu ZDE
 

19.1.2017 - krásná zpráva. Naše Maya čeká s nádherným tatínkem Rayem (London´s Fog Celestial Ray) štěňátka, na která se už moc těšíme. Předpokládané narození je v polovině února.

Testmating vrhu

Adélka z vrhu Alpin

Ebby z vrhu Alpin

Shadow z vrhu Alpin

Sanny z vrhu Alpin 

PF 2017

 

6.3.2016 - dnes jsme obdrželi skvělou zprávu - Ebby z našeho vrhu Alpin se včera zúčastnila klubové výstavy KCHCHADP, kde se umístila na výborném druhém místě - moc gratulujeme !!! Máme velkou radost, jejím majitelům děkujeme a přejeme mnoho dalších radostných zážitků.

PF 2016

 

Poděkování

Všechna naše štěňátka z vrhu Alpin jsou již ve svých nových domovech. Děkujeme všem za příjemné setkání a věříme, že Adélka, Ebi, Sanny a Shady Vám přinesou jen a jen radost...

 

28.5.2015 - dnes se nám narodila 4 krásná štěňátka - 2 kluci a 2 holky. Více info v sekci Štěňata.

 

23.4.2015 - dnes bylo potvrzeno, že Maya čeká štěňátka! Hrdým tatínkem je český grandchampion Sobresalto Millenium Gold z chovatelské stanice Modrý hit. Štěňátka by se měla narodit koncem května a my do nich vkládáme velké naděje. V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat.

 

 

 

Ray
(Benero Ray
z Ranní mlhy)
   

Maya
(Give Me True Romance
de la Plaine de l´Orbe)
   Nero
(Benero Nero
z Ranní mlhy)
   

 

>